Dubicze Cerkiewne, dn.26.03.2024 r.

Biuro Turystyki Aktywnej ,,NES-TUR”-
Jerzy Nesteruk
17-204 Dubicze Cerkiewne
ul. Główna 99

www.turystykapodlasie.pl

tel. 608 444 536

Dyrekcja
Grono pedagogiczne

Zwracam się do Pani Dyrektor/Pana Dyrektora z propozycją zainteresowania uczniów Państwa szkoły wzięciem udziału w takiej formie aktywności ruchowej w kontakcie z przyrodą jaką jest spływ kajakowy. Spływy kajakowe organizujemy najczęściej na rzece Narewka ( początek w miejscowości Narewka ), która jest rzeką piękną i naturalną o licznych meandrach (zakrętach) ale przede wszystkim łatwą i bezpieczną, pozbawioną różnych przeszkód i utrudnień (progi, zwalone drzewa, urządzenia wodne itp.). Nadaje się szczególnie dla osób początkujących, bez żadnego doświadczenia kajakowego ale chcących pierwszy raz postawić swoje ,,kroki” na wodzie. Dokładamy wszelkich niezbędnych starań aby spływ kajakowy był imprezą bezpieczną, dającą zadowolenie, radość i pełną satysfakcję. Niecodzienny kontakt ze specyficzną przyrodą szlaku i wyzwanie jakim jest konieczność wykazania się samodzielnością w radzeniu sobie z rzeką i kajakiem na pewno wywoła wśród młodych ludzi bardzo pozytywne doznania. Taki spływ, mimo zwykle występujących ( a może właśnie dlatego) początkowo trudności z opanowaniem sztuki wiosłowania, sterowania i pokonywania przeszkód na pewno da poczucie dumy i zadowolenia oraz wzmocni poczucie własnej wartości.

Przywiązujemy szczególną wagę do bezpieczeństwa na spływach kajakowych. Przed każdym spływem organizujemy krótkie szkolenie nt. technik wiosłowania, sterowania kajakiem i pokonywania przeszkód. Przedstawiamy i omawiamy zasady bezpieczeństwa oraz zapoznajemy uczestników ze sprzętem asekuracyjnym i ratunkowym.

Chcemy podkreślić, że mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu takich spływów dla rożnych grup wiekowych oraz posiadamy wpis w Rejestrze Organizatorów iPośredników Turystycznych prowadzonym przez Marszałka Woj. Podlaskiego pod nr 10 184. Dzięki temu działamy w 100% legalnie. Wpis taki pozwala bowiem na zgodną z prawem organizację imprez turystycznych i stanowi gwarancję wysokiego poziomu świadczonych usług oraz solidnego wywiązywania się z zawartych umów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji spływów kajakowych. Gwarantujemy zadowolenie, relaks i satysfakcję jak również poradę i wysoki poziom naszych usług

Pływaj z nami kajakami!

Z turystycznym pozdrowieniem – Jerzy Nesteruk - instruktor
rekreacji ruchowej: specjalność kajakarstwo (Nr DRU-4635-KAJ/10/10)